Verkiezingen OR Reizigers 2018 NS

Banner lijst 1 VVMC

De verkiezingen voor een nieuwe medezeggenschap bij NS komen er aan. De VVMC doet als kandidaatstellende vakbond aan deze verkiezingen mee voor 1 van de 2 OR’en bij NS Operatie; De OR Reizigers (was OR NS Reizigers). Voor de OR Instandhouding (was OR NedTrain) en ook voor de andere 2 OR’en bij NS; OR Stations en OR Commercie & Staven hebben zich geen VVMC-kandidaten aangemeld. Door te kiezen voor Onderdeelcommissies voor de nieuwe regio indeling bij S&O (dit waren de POC’s), sluit na deze verkiezingen de decentrale medezeggenschap weer aan bij de decentrale zeggenschap. De OC International en OC Centraal blijven ook bestaan.

Hieronder vind je de links naar de VVMC-kandidatenlijsten voor de OR Reizigers en de Onderdeelcommissies:

OR Reizigers
OC Noord West
OC West
OC Midden
OC Noord
OC Oost
OC Zuid
OC Service Stations
OC International
OC Veiligheid&Service
OC Centraal

 

 

 

 

Kandidaten:

OR Reizigers

1Rob de GrootMCNRotterdam
2Jan ArndtsMCNDen Haag
3Fred StobbeMCNAmsterdam
4Stephan EggenhuizenMCNNijmegen
5Ruud van de RostijneMCNDen Haag
6Leen KorstanjeMCNUtrecht
7Evert KapMCNRotterdam
8Ron DijkHCGroningen
9Henk KlasterHCZwolle
10Kees van der LaanHCAmsterdam
11Renato PiliMCNArnhem
12Kicky TheunisHCAmsterdam
13Georgia van Schutterhoef – de HaasHCAmsterdam
14Arjen HovingHCAmersfoort
15Abdullah GökalpMCNAmsterdam
16Harrie SchuttenMCNHengelo
17Pascal HuckriedeMCNHengelo
18René van den OetelaarMCNEindhoven
19Egbert NautaMCNRotterdam
20Ron HöferMCNRoosendaal
21Earl AkselHCArnhem


 

Kandidaten:

OC Noord-West

1Georgia van Schutterhoef – de HaasHCAmsterdam
2Kees van der LaanHCAmsterdam
3Jacco GrootMCNEnkhuizen
4René  GaarenstroomMCNAmsterdam
5Errol GurowitschMCNAlkmaar
6Ferry JowkarMCNAmsterdam
7Mark BleekemolenMCNAmsterdam
8Annelies BonnetMCNAmsterdam
9Michel JongebloetMCNAmsterdam
10René VerdonschotHCAlkmaar
11Kicky TheunisHCAmsterdam
12Jan VermeulenMCNAmsterdam
13Abdullah GökalpMCNAmsterdam
14Henry SanchesHCAmsterdam
15Paul PersoonMCNAmsterdam
16Fred StobbeMCNAmsterdam


 

Kandidaten:

OC West

1Richard HarderMCNRotterdam
2Monique MousHCDen Haag
3Michel BrochardMCNDen Haag
4Angelique de Waard – van der PutHCDordrecht
5Evert KapMCNRotterdam
6Martin KootstraHCRotterdam
7Frits SwartHCDen Haag
8André TutoneMCNRotterdam
9Boni BrobbelHCRotterdam
10Liesbeth van de CoeveringHCDen Haag
11Harry van der LaanMCNRotterdam
12Auke van der MeulenHCDen Haag
13Danny WesterbaanHCRotterdam
14André RogMCNDen Haag
15Bas VisserSAMRotterdam
16Vincent WestfaHCDen Haag
17Jan Auke van DijkenHCDen Haag
18Jan ArndtsMCNDen Haag
19Rob de GrootMCNRotterdam
20Ruud van de RostijneMCNDen Haag


 

Kandidaten:

OC Midden

1Irene Csik – van den BergMCNUtrecht
2Jan BouwmeesterHCAmersfoort
3Leroy WeberMCNHoofddorp
4Ingrid StrootmanHCUtrecht
5Anton HardickHCAmersfoort
6René LammersMCNUtrecht
7Patricia VerheijHCUtrecht
8Marcel GroeneveltHCAmersfoort
9Jeffrey HolshuisenMCNHoofddorp
10Dick van DeutekomMCNUtrecht
11Ronald DammersMCNAmersfoort
12Erwin NieuwendijkHCUtrecht
13David van der SteltHCAmersfoort
14Melissa van den BergHCAmersfoort


 

Kandidaten:

OC Noord

1Mehmet KaradenizMCNZwolle
2Marjan BlankHCLelystad
3Jan BijmaHCLeeuwarden
4Denise de RuiterHCZwolle
5Maarten DammanHCZwolle
6André DoumaHCZwolle
7Nel KieboomHCZwolle


 

Kandidaten:

OC Oost

1Renato PiliMCNArnhem
2Marco SeinenHCHengelo
3Frits HeuvelMCNZutphen
4Joost ScholtenHCZutphen
5Harrie SchuttenMCNHengelo
6Stephan EggenhuizenMCNNijmegen
7Pascal HuckriedeMCNHengelo
8Gerard PetersHCNijmegen
9Michella van de WeerdHCNijmegen
10Wouter van OmmerenHCNijmegen
11Herbert ReijmersHCArnhem
12Earl AkselHCArnhem


 

Kandidaten:

OC Zuid

1Edwin BaurMCNEindhoven
2Marco KlaasHCHeerlen
3Anton RommensMCNRoosendaal
4Michiel van LooHCDen Bosch
5Ruud MeesterHCRoosendaal
6Maurice DirvenHCMaastricht
7Danny HuybenMCNVenlo
8Willem DuvigneauHCEindhoven
9Heinz SieglMCNHeerlen
10Jos van WijlickHCVenlo
11Cees BroerenHCRoosendaal
12Sandra Voolstra – MiddelkoopMCNVlissingen
13Martin ClaassenMCNDen Bosch
14René GeraertsMCNMaastricht
15Eddie ReijersHCRoosendaal
16Peter KoningsHCEindhoven
17Maria DelhezHCEindhoven
18Henny van DeurzenHCEindhoven
19René van den OetelaarMCNEindhoven


 

Kandidaten:

OC Service Stations

1Bianca GouwSMWRotterdam/Dordrecht
2Annemieke van der LaanSMWAmsterdam
3Michiel SmeierPLPZutphen
4Stephan de RooijSMWSchiphol
5Cees RoodPLPAlkmaar
6Wera BleikschSMWSchiphol


 

Kandidaten:

OC International

1Rene KleipoelTrainmanagerAmsterdam
2Raymond van VeldhuizenTrainmanagerAmsterdam
3Chris de VriesTrainmanagerAmsterdam


 

Kandidaten:

OC Veiligheid & Service

1Job MichonMw V&S ListRotterdam
2Jeanette van Zon-GiethoornMw V&SZwolle
3Perry JenningsMw V&S ListRotterdam


 

Kandidaten:

OC Centraal

1Stephan van GeffenMw. RBCUtrecht