Verkiezingen OR Reizigers 2018 NS

Banner lijst 1 VVMC

De verkiezingen voor een nieuwe medezeggenschap bij NS gaan op 29 augustus van start en lopen tot 26 september. De VVMC doet als kandidaatstellende vakbond aan deze verkiezingen mee voor 1 van de 2 OR’en bij NS Operatie; De OR Reizigers (was OR NS Reizigers). Voor de OR Instandhouding (was OR NedTrain) en ook voor de andere 2 OR’en bij NS; OR Stations en OR Commercie & Staven hebben zich geen VVMC-kandidaten aangemeld. Door te kiezen voor Onderdeelcommissies voor de nieuwe regio indeling bij S&O (dit waren de POC’s), sluit na deze verkiezingen de decentrale medezeggenschap weer aan bij de decentrale zeggenschap. De OC International en OC Centraal blijven ook bestaan.

Hieronder vind je de links naar de VVMC-kandidatenlijsten voor de OR Reizigers en de Onderdeelcommissies:

OR Reizigers
OC Noord West
OC West
OC Midden
OC Noord
OC Oost
OC Zuid
OC Service Stations
OC International
OC Veiligheid&Service
OC Centraal

 

 

 

 

 

 

 

 

Kandidaten:

OR Reizigers

1 Rob de Groot MCN Rotterdam
2 Jan Arndts MCN Den Haag
3 Fred Stobbe MCN Amsterdam
4 Stephan Eggenhuizen MCN Nijmegen
5 Ruud van de Rostijne MCN Den Haag
6 Leen Korstanje MCN Utrecht
7 Evert Kap MCN Rotterdam
8 Ron Dijk HC Groningen
9 Henk Klaster HC Zwolle
10 Kees van der Laan HC Amsterdam
11 Renato Pili MCN Arnhem
12 Kicky Theunis HC Amsterdam
13 Georgia van Schutterhoef – de Haas HC Amsterdam
14 Arjen Hoving HC Amersfoort
15 Abdullah Gökalp MCN Amsterdam
16 Harrie Schutten MCN Hengelo
17 Pascal Huckriede MCN Hengelo
18 René van den Oetelaar MCN Eindhoven
19 Egbert Nauta MCN Rotterdam
20 Ron Höfer MCN Roosendaal
21 Earl Aksel HC Arnhem


Kandidaten:

OC Noord-West

1 Georgia van Schutterhoef – de Haas HC Amsterdam
2 Kees van der Laan HC Amsterdam
3 Jacco Groot MCN Enkhuizen
4 René  Gaarenstroom MCN Amsterdam
5 Errol Gurowitsch MCN Alkmaar
6 Ferry Jowkar MCN Amsterdam
7 Mark Bleekemolen MCN Amsterdam
8 Annelies Bonnet MCN Amsterdam
9 Michel Jongebloet MCN Amsterdam
10 René Verdonschot HC Alkmaar
11 Kicky Theunis HC Amsterdam
12 Jan Vermeulen MCN Amsterdam
13 Abdullah Gökalp MCN Amsterdam
14 Henry Sanches HC Amsterdam
15 Paul Persoon MCN Amsterdam
16 Fred Stobbe MCN Amsterdam


Kandidaten:

OC West

1 Richard Harder MCN Rotterdam
2 Monique Mous HC Den Haag
3 Michel Brochard MCN Den Haag
4 Angelique de Waard – van der Put HC Dordrecht
5 Evert Kap MCN Rotterdam
6 Martin Kootstra HC Rotterdam
7 Frits Swart HC Den Haag
8 André Tutone MCN Rotterdam
9 Boni Brobbel HC Rotterdam
10 Liesbeth van de Coevering HC Den Haag
11 Harry van der Laan MCN Rotterdam
12 Auke van der Meulen HC Den Haag
13 Danny Westerbaan HC Rotterdam
14 André Rog MCN Den Haag
15 Bas Visser SAM Rotterdam
16 Vincent Westfa HC Den Haag
17 Jan Auke van Dijken HC Den Haag
18 Jan Arndts MCN Den Haag
19 Rob de Groot MCN Rotterdam
20 Ruud van de Rostijne MCN Den Haag


Kandidaten:

OC Midden

1 Irene Csik – van den Berg MCN Utrecht
2 Jan Bouwmeester HC Amersfoort
3 Leroy Weber MCN Hoofddorp
4 Ingrid Strootman HC Utrecht
5 Anton Hardick HC Amersfoort
6 René Lammers MCN Utrecht
7 Patricia Verheij HC Utrecht
8 Marcel Groenevelt HC Amersfoort
9 Jeffrey Holshuisen MCN Hoofddorp
10 Dick van Deutekom MCN Utrecht
11 Ronald Dammers MCN Amersfoort
12 Erwin Nieuwendijk HC Utrecht
13 David van der Stelt HC Amersfoort
14 Melissa van den Berg HC Amersfoort


Kandidaten:

OC Noord

1 Mehmet Karadeniz MCN Zwolle
2 Marjan Blank HC Lelystad
3 Jan Bijma HC Leeuwarden
4 Denise de Ruiter HC Zwolle
5 Maarten Damman HC Zwolle
6 André Douma HC Zwolle
7 Nel Kieboom HC Zwolle


Kandidaten:

OC Oost

1 Renato Pili MCN Arnhem
2 Marco Seinen HC Hengelo
3 Frits Heuvel MCN Zutphen
4 Joost Scholten HC Zutphen
5 Harrie Schutten MCN Hengelo
6 Stephan Eggenhuizen MCN Nijmegen
7 Pascal Huckriede MCN Hengelo
8 Gerard Peters HC Nijmegen
9 Michella van de Weerd HC Nijmegen
10 Wouter van Ommeren HC Nijmegen
11 Herbert Reijmers HC Arnhem
12 Earl Aksel HC Arnhem


Kandidaten:

OC Zuid

1 Edwin Baur MCN Eindhoven
2 Marco Klaas HC Heerlen
3 Anton Rommens MCN Roosendaal
4 Michiel van Loo HC Den Bosch
5 Ruud Meester HC Roosendaal
6 Maurice Dirven HC Maastricht
7 Danny Huyben MCN Venlo
8 Willem Duvigneau HC Eindhoven
9 Heinz Siegl MCN Heerlen
10 Jos van Wijlick HC Venlo
11 Cees Broeren HC Roosendaal
12 Sandra Voolstra – Middelkoop MCN Vlissingen
13 Martin Claassen MCN Den Bosch
14 René Geraerts MCN Maastricht
15 Eddie Reijers HC Roosendaal
16 Peter Konings HC Eindhoven
17 Maria Delhez HC Eindhoven
18 Henny van Deurzen HC Eindhoven
19 René van den Oetelaar MCN Eindhoven


Kandidaten:

OC Service Stations

1 Bianca Gouw SMW Rotterdam/Dordrecht
2 Annemieke van der Laan SMW Amsterdam
3 Michiel Smeier PLP Zutphen
4 Stephan de Rooij SMW Schiphol
5 Cees Rood PLP Alkmaar
6 Wera Bleiksch SMW Schiphol


Kandidaten:

OC International

1 Rene Kleipoel Trainmanager Amsterdam
2 Raymond van Veldhuizen Trainmanager Amsterdam
3 Chris de Vries Trainmanager Amsterdam


Kandidaten:

OC Veiligheid & Service

1 Job Michon Mw V&S List Rotterdam
2 Jeanette van Zon-Giethoorn Mw V&S Zwolle
3 Perry Jennings Mw V&S List Rotterdam


Kandidaten:

OC Centraal

1 Stephan van Geffen Mw. RBC Utrecht